Video İndir Hakkında
  • DEĞERLENDİRME

  • LİSANS
  • DİL
  • VERSİON
  • ÜRETİCİ
  • DOSYA BOYUTU
  • EKLENME TARİHİ2017 yıl önce

Murat Ohancan 15 Eylül 2013
Video İndir isimli bu yazılım kullanımı oldukça basit olması sebebiyle her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitap etmesiyle birlikte Youtube, Facebook ve Vimeo isimli popüler video paylaşım sitelerinde yer alan beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza indirmenize olanak sunuyor. Tüm indirme işlemlerini bir kaç tık ile halledebiliyorsunuz.

Program karşımıza basit kullanıma sahip sade bir arayüz ile çıkıyor. Videoları indirmek için yapmanız gereken ise, video linkini alarak programa vermek. Bunu gerçekleştirmek için internet taraycınızda yer alan video linkini kopyalayacak ve ardından adres yapıştır butonuna tıkladıktan sonra video bilgilerinin program tarafından alınmasını beklemektir. Daha sonra dilerseniz videonun farklı çözünürlüklerine göre boyut seçme işlemini gerçekleştirip indirme işlemini başlatabilirsiniz.
Videoların bilgisayarınızda hangi klasöre indirmek istediğinizi belirleyebileceğiniz Video İndir ismindeki bu program sayesinde internet bağlantınızın limitlerini zorlayacak biçimde hızlı biçimde download işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.
Video indirme konusunda bilgi ya da tecrübe sahibi olmayan kullanıcılara yardımcı olması açısından program üzerinde Facebook, Youtube ve Vimoe sitelerinden nasıl video indirebileceklerini anlatan bir yardım kısmı da yer almaktadır.
Eğer basit, kullanışlı ve hızlı bir program ile video indirmek istiyorsanız Video İndir 2013 isimli yazılım tüm bu beklentilerinizi karşılayacaktır.
Öneri: Bu yazılıma alternatif olarak Vdownloader ya da Free Youtube Download programlarını kullanarak bilgisayarınıza beğendiğiniz videoları elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Eğer beğendiğiniz müzikleri Youtube üzerinden indirmek istiyorsanız, Youtube MP3 dönüştürücü programını deneyebilirsiniz.
Daha fazla göster