Pou ikon

Pou

1.4.54
Android
Pou - ekran görüntüsü 1 Pou - ekran görüntüsü 2 Pou - ekran görüntüsü 3 Pou - ekran görüntüsü 4

Android İçin Hayvan Besleme Oyunu

Softazor 23 Ağustos 2014
Pou 4.00/5 (1 oy)

Pou Hakkında
Pou 1
Pou 2
Pou 3
  • DEĞERLENDİRME
    Pou 4.00/5 (1 oy)

  • LİSANSÜcretsiz
  • DİLAlmancaFransızcaHollandacaİngilizceİspanyolcaİtalyancaTürkçe
  • VERSİON1.4.54
  • ÜRETİCİZakeh
  • DOSYA BOYUTU19 MB
  • EKLENME TARİHİ9 ay önce

Android İçin Hayvan Besleme Oyunu

Softazor
Pou 4.00/5 (1 oy)

Pou, Android için hayvan besleme oyunu keyifli ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayabilecek olan muhteşem uygulamalar arasında yer alıyor.

Android sistem kullanmakta olan mobil cihazlarda ve tabletlerde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli oyunun temel olarak konusu gerçek olmayan bir hayvanın evcilleştirilerek bakım yapılmasını içermektedir. Bu canlı oldukça sevimli olmakla birlikte oyunu oynayanlardan oldukça fazla biçimde ilgi beklemektedir.

Bit besleme olayını ilk duyduğunuzda size garip gelecek gibi görünüyor fakat oynadıkça onun ne kadar eğlenceli olduğunu ve sahip olduğu özellikleriyle sizi bağımlı hale getirebileceğini söyleyebiliriz.

Sahip olacağınız canlıya isim verebiliyorsunuz. Daha sonra onun yemek yemesini, bakımını ve oyun oynamasını sağlayabiliyorsunuz. Ek olarak onun için elbise, gözlük gibi aksesuarlar satın alarak, onun daha güzel görünmesini sağlayabiliyorsunuz.

Android oyunlar içerisinde oldukça popüler olan Candy Crush Saga, kaçma oyunu Temple Run ve ona alternatif olan Subway Surfers oyunlarını da ayrıca deneyerek oldukça keyifli zaman geçirebileceğinizi ümit ediyoruz. Ayrıca sizin seslerinizi tekrarlayan diğer bir sevimli hayvan olan konuşan kedi Talking Tom Cat uygulamasını da deneyebilirsiniz.

Öneri: iOS cihazlarınızda Pou iOS uygulamasını kullanabilirsiniz.

Daha fazla göster