New Star Soccer 5 Hakkında
  • DEĞERLENDİRME

  • LİSANS
  • DİL
  • VERSİON
  • ÜRETİCİ
  • DOSYA BOYUTU
  • EKLENME TARİHİ2017 yıl önce

Murat Ohancan 25 Ekim 2013

New Star Soccer 5 oynamaya doyamadığımız futbol oyununun 5. versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Pek çok geliştirmenin gerçekleştiği oyun içerisinde kendi futbolcunuzu oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz futbolcuyu dünya genelinde konuşulan futbolcu haline getirmek tamamen sizin yeteneğinize bağlı.

New Star Soccer pek çok isimle Türkçe\’ye çevrilmiştir. Bunlar içerisinde Futbol Menajerim yaygın olarak kullanılmaktadır. Android ve IOS platformlarında yaygın olarak oynanmakta olan oyunun aynı zamanda flash versiyonları da bulunmaktadır. Sitemizden Windows versiyonunu indirerek bilgisayarınızda da oynayabilmeniz mümkündür. Futbol dersi olarak adlandırılan oyun içerisinde öncelikle dünya genelinde kendi oyuncunuzu oluşturuyorsunuz. Daha sonra hangi takımda oynayacağınızı ve milletinizi belirleyeceksiniz. Oyuna ilk başta 1000$ gibi bir bütçeyle başlıyorsunuz. 

Size windows sürümünde 5 maçlık bir deneme hakkı sunulmaktadır. Daha sonra premium hesap alarak oyuna devam edebilirsiniz. İstediğiniz takımda oynamaya başlayarak futbol yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Sadece futbol yetenekleriyle sınırlı kalmayıp, gayrimenkul ve pek çok elektronik eşya satın alarak zenginliğinizi ortaya koyabilirsiniz. NSS içerisinde oldukça geniş lüks hayat eşyası yer almaktadır.

New Star Soccer sahip olduğu özellikleriyle oldukça mükemmel bir futbol ziyafeti sunmaya devam edecek gibi görünüyor. Takım arkadaşlarınızı ve antrenörünüzü gol ve asist atarak mutlu edip, takımınızdaki yerinizi korumalısınız. Oynanma yönünden oldukça kolay olan oyunda size ne yapacağınız ve nasıl oynayacağınız konusunda tüm bilgiler veriliyor. Bu sebeple oyunun oynanış bakımından kolay olduğunu söyleyebiliriz.

Öneri: Android mobil cihazlarınıza New Star Soccer Android uygulamasını kurabilirsiniz. iOS işletim sistemli cihazlara sahip olan kişiler de, New Star Soccer iOS uygulamasını kolaylıkla cihazlarına indirip kurmak suretiyle maceraya dahil olabilirler.

Daha fazla göster