MediaDrug - ekran görüntüsü 1 MediaDrug - ekran görüntüsü 2 MediaDrug - ekran görüntüsü 3 MediaDrug - ekran görüntüsü 4

Ücretsiz MP3 İndirme Programı

Softazor 5 Ocak 2015
MediaDrug 3.40/5 (5 oy)

MediaDrug Hakkında
MediaDrug 1
MediaDrug 2
MediaDrug 3
  • DEĞERLENDİRME
    MediaDrug 3.40/5 (5 oy)

  • LİSANSÜcretsiz
  • DİLİngilizce
  • VERSİON1.4
  • ÜRETİCİMediaDrug
  • DOSYA BOYUTU309 KB
  • EKLENME TARİHİ1 ay önce

Ücretsiz MP3 İndirme Programı

Softazor
MediaDrug 3.40/5 (5 oy)

MediaDrug MP3 ve Müzik indirme programı günümüzde kişilerin oldukça fazla ihtiyaç duydukları müzik, şarkı ve albüm indirme işlemlerini oldukça kolay ve güvenli biçimde gerçekleştirebilmelerine olanak tanımakta olan ücretsiz bir yazılımdır. Ücretsiz şarkı indirme işlemlerini gerçekleştirmek konusunda kişilerin yardımına yetişen MediaDrug sahip olduğu özellikleri açısından rakiplerinden daima önde yer almayı başarmaktadır.

Sadece Tek Bir Tıkla Albüm İndirme

Günümüzde insanların en büyük sorunlarından bir tanesi olarak nitelendirilen mp3 indirme işleminin oldukça zor olması nedeniyle sizlerin bu konudaki tüm problemlerini ortadan kaldıracak olan MediaDrug sayesinde müzik albümlerini eskiye nazaran indirme işleminiz çok çok kolaydır.

Sevmekte olduğumuz sanatçılar ve albümlerine ait bilgileri bulmakta oldukça zorlanırız. Lakin Albüm İndirme Programı olarak nitelendirilen MediaDrug kullanılarak bu işlemi bir kaç tık kadar kolay biçimde gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

İnternet üzerinde arama yaparak kaybettiğiniz zamanı oldukça kolay biçimde telafi etmenize olanak tanıyacak olan program sayesinde başarılı biçimde dilediğiniz sanatçıya ait albümü kolayca indirebilirsiniz. Ve sunduğu özellikleriyle birlikte hiç bir ödeme işlemini gerçekleştirmeden ücretsiz olarak sunduğu olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Müzik Dinleme ve İndirme

Diğer müzik indirme programı olarak nitelendirilmekte olan rakiplerine kıyasla öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de programı kullanarak kolayca istediğiniz müziği dinleyebiliyor olmanızdır.

İsterseniz eş zamanlı olarak müziği dinleyebilir ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Böylelikle bilgisayarınızda yer olmadığı zamanlarda download gerçekleştirme problemi olmadan sevdiğiniz müzikleri dinleme imkanı elde edebilirsiniz.

Müzikleri dinledikten sonra eğer bilgisayarınıza kayıt etmek isterseniz de aynı zamanda indirme işlemini kolayca gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Böylelikle bir parçayı indirmeden önce kontrol etme ve sevdiyseniz indirebilme imkanına sahip olmaktasınız. Başka zaman interneti kullanarak yine beğendiğiniz parçaları indirmeden dinleme imkanı elde edebilirsiniz.

Kolay Erişimli Sekme Yapısı

İstediğiniz menülere oldukça kolay biçimde ulaşabilecek ve indirme ile dinleme işlemlerinizi basit biçimde yerine getirebileceğiniz MediaDrug sayesinde vakit kaybı yaşamayacaksınız. İlk başta da sizlere bahsetmiş olduğumuz üzere 7′den 70′e herkes tarafından oldukça kolay biçimde kullanılabilecek biçimde dizayn edilmiş bir arayüze sahip olması onun en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Böylelikle kolay arayüze sahip olan bir programın daha sizlere sunmuş olduğu pek çok özelliği kullanma imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz parçalardan oluşan çalma listesi düzenleme seçeneği de, en çok beğendiğiniz müzikleri bir araya getirmenize imkan tanırken, müziklerinizi dilediğiniz gibi düzenleme imkanı da sunmayı hedefliyor. Keyif dolu müzik dinleme zamanı şimdiden sizi bekliyor.

Daha fazla göster