7-Data Card Recovery Hakkında
7-Data Card Recovery 1
7-Data Card Recovery 2
  • DEĞERLENDİRME

  • LİSANSDeneme Sürümü
  • DİLAlmancaFransızcaİngilizceİspanyolcaİtalyancaTürkçe
  • VERSİON1.1
  • ÜRETİCİSharpNight LLC
  • DOSYA BOYUTU1.89 MB
  • EKLENME TARİHİ2 yıl önce

Hafıza Kartı Veri Kurtarma Programı

Murat Ohancan 27 Aralık 2013

7-Data Card Recovery programı kişilerin hafıza kartları yani flash bellekleri içerisinde yer alan verilerin kurtarılmasına yardımcı olur. Kullandığımız hafıza kartlarımızdan USB bellekler ve sürücüler üzerinden yanlışlıkla sildiğimiz fotoğrafları görüntüleri tekrar geri yüklemek ve kurtarmak için sizlere yardımcı olabilecek bir programın var olduğunu belirtmek istiyoruz. Böylece sizde artık hiç hesapta yokken silinmiş olan tüm kategorilerdeki dosyalarınızı 7 data card recovery programı ile geri yüklemeyi başarabileceksiniz.

Son derece kolay kullanıma sahip olan bu program genel itibari ile son dönemlerde kullanılan akıllı telefonlarınızda ve dijital özelliğine sahip fotoğraf makineleriniz için kullanabileceğinizi de belirtelim. Bu programın özelliklerini ve desteklediği kart türlerinize en geniş bir şekilde programın içeriğinde bulabileceksiniz. Böylece sizin ihtiyacınızı giderme konusunda gerekli olup olmadığını görmüş olabileceksiniz.

Hafıza kartı veri kurtarma programına sizde sahip olmak istiyorsanız bunun için internet adresimizi tercih edebileceğinizi belirtmek isteriz. Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği sitemizden sizde bu faydalı yazılımı indirebilir dakikalar içerisinde kurabilir ve anında kullanmaya başlayarak yanlışlıkla sildiğiniz verileri tekrar geri getirmeyi başarabilirsiniz. Böylece kaybettiniz için üzüldüğünüz bütün verilere kolay bir sistem geri yüklemesi ile tekrar sahip olabileceksiniz.

Program ile ilgili daha fazla bilgi almak ve sizlere sunduğumuz diğer yüzlerce programa göz atmak için vakit kaybetmeden sitemize giriş yapmanızın yeterli olacağını belirtmek isteriz. Sizde güvenilir bir şekilde program hizmeti almak istiyorsanız en doğru adreste yer almaktasınız. Tüm ziyaretçilerimize şans dolu günler dileriz.

 

Daha fazla göster